ISPE Türkiye Çevrimiçi Oturumu “Annex 1: Yorumlama Süreci ve Mevcut Durum”, 30 Haziran 2022
 • ISPE Türkiye Çevrimiçi Oturumu

  “Annex 1: Yorumlama Süreci ve Mevcut Durum”

  30 Haziran 2022 Perşembe, 14:00-15:00

   

  ISPE Türkiye, 30 Haziran 2022 Perşembe günü değerli konuşmacı Sn. Jörg Zimmermann katkılarıyla, Annex 1 hakkında sektörel bilgilendirme amacıyla düzenlenecek çevrimiçi oturumu duyurmaktan onur duyar.

   

  Annex 1, AB'de steril ürünlerin üretimini düzenlemektedir. Son revizyonun, EMA'nın PIC/S ve WHO ile ortak yapılması ile global bir belge haline gelmiştir. ISPE, revizyon sürecinde endüstrinin endişelerini dile getirmede etkili olmuştur.

   

  Jörg Zimmermann’ın gerçekleştireceği sunumda, Ana yorumlar nelerdi? Mevcut durum nedir, son revizyonu ne zaman bekleyebiliriz? Hangi konular açık kalacak? gibi sorular cevaplanacak ve sunum sonrasında katılımcılarla tartışmak için soru-cevap oturumu düzenlenecektir.

   

  Jörg Zimmermann, 2016 yılında ISPE'nin Uluslararası Yönetim Kurulu'na seçilmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir ISPE, PDA ve Concept Heidelberg tarafından düzenlenen konferanslarda konferans başkanı, oturum lideri ve konuşmacı olarak gönüllü olmuştur. Şu an Uluslararası Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi üyesi olarak görev yapmaktadır. Jörg, Freiburg- Almanya ve Cardiff - Galler'de eczacılık okumuştur ve kayıtlı bir eczacıdır. Mevcut durumda ise Vetter Pharma Fertigung GmbH&Co KG (Ravensburg, Almanya)'nın Dış İlişkiler Başkan Yardımcısıdır.

   

  Tarih: 30 Haziran 2022 – Perşembe

  Saat: 14:00-15:00
   

  Katılım ve Kayıt:

  Çevrimiçi etkinlik tüm sektörün katılımına açıktır, kayıt şartı vardır. Katılım için ispe@ispe.org.tr adresine yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  Çevrimiçi oturuma katılım için gereken bağlantı bilgileri e-mail üzerinden daha sonra paylaşılacaktır.

 • Program:

  14:00 – 14:10 Açılış konuşması

  14:10 – 14:50 Sunum

  14:50 – 15:00 Soru-Cevap